Fırsat Dükkanı 2006 yılında Dijital Dünya Teknoloji Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. bünyesinde oluşturulan ve her gün bir fırsat ürünü yayınlayarak ziyaretçilerine yüksek kaliteli bir ürünü olağanüstü fırsat fiyatlarıyla sunan bir internet sitesiyken, 2016 yılında Forsist Teknoloji Ltd. Şti. bünyesine katılmış ve 2020 yılı başından itibaren de Hepsiburada, n11, Trendyol, Gitti Gidiyor ve Amazon Türkiye üzereinden ürünlerini sergilemeye başlamıştır.

2021 yılı itibarı ile pazaryerlerindeki satışlarına ek olarak www.firsatdukkani.com internet sitesi üzerinden de müşterilerine çeşitli kategorilerde ve yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla ulaştırmaya başlamıştır.

Fırsat Dükkanı, müşterilerine yetkili distribütörlerden temin edilen, %100 orijinal ve garantili ürünleri sunarken, bir taraftan da güvenilir şlirket veya kişilerin SATICI olarak Fırsat Dükkanı içerisinde kendilerine ait YENİ ve KULLANILMIŞ ürünlerin satışını yapmasına olanak sağlayarak, müşterilerinin bu ürünlere Fırsat Dükkanı güvencesi ile ulaşmasını sağlamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini kendisine ilke edinen Fırsat Dükkanı, sattığı tüm ürünlerde, müşterilerini memnun edecek kalite seviyesini aramakta, sorun çıkartabilecek, düşük kaliteli ve müşteri memnuniyeti sağlamayacak ürünlere yer vermemektedir.

Fırsat Dükkanı, İkinci el ürünlerde de aynı koşulu arayarak SATICI listelemesine son derece özen göstermektedir..

Fırsat Dükkanı, Forsist Teknoloji Ltd. Şti.'nin tescilli Ticari Markasıdır ve Forsist Teknoloji Ltd. Şti. dışında hiçbir şirket ya da kişi tarafından kullanımına izin verilmemektedir.

Forsist Teknoloji Ltd. Şti. - Fırsat Dükkanı

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR